Asortyment

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę szklanych bombek gładkich, jaki dekorowanych w różnych rozmiarach i kolorach.

Bombki gładkie

Produkowane na bazie najlepszych lakierów posiadamy w kilkudziesięciu różnych kolorach w wersji błyszczącej, matowej i najmodniejszej – emalii. Bombki gładkie posiadamy w pełnym asortymencie wymiarowym; odpowiednio o średnicy: 3, 6, 8, 10 i 12 cm, a także po wcześniejszym zamówieniu wielkości: 10 i 20 cm.

Oprócz bombek kulistych oferujemy szeroką gamę bombek typu owalnego, tzw. sople, w wielu kolorach.

Bombki dekorowane

Bombki dekorowane cechuje wysoki kunszt oraz bogactwo artystycznego zdobienia. Dekoracje przygotowywane są przez wyspecjalizowane kadry dekoratorów, plastyków reagujących na nowe trendy i panującą modę wyposażenia wnętrz.

Bombki dekorowane produkowane są w różnych wielkościach do średnicy 3 cm do 15 cm, w tym najbardziej rozpowszechnione 6, 8 i 10 cm.

Posiadamy w naszym asortymencie bombki dekorowane o średnicy 20 cm, które podobnie jak bombki o średnicy 12 i 15 cm mogą być doposażone w ozdobny stojak metalowy, umożliwiający prezentację na różnych meblach, itp.

Oferujemy również bombki dekorowane w innych kształtach niż kuliste, a więc owale i sople, itp.

Lampiony

Lampiony to nasza następna „mocna” pozycja w sprzedaży. Dzięki wykonanemu w bombce szklanej otworowi, istnieje możliwość włożenia i zapalenia świeczki typu „light”.

W ofercie posiadamy lampiony zarówno kuliste jak i w formie dzwonka.

Lampion wraz z metalowym stojaczkiem stanowi ciepły element świątecznego wystroju wnętrz mieszkalnych i biurowych.

Szpice

Stanowią element zakończenia wystroju naszych domowych choinek. Posiadamy w naszej ofercie szpice dekorowane i gładkie, różnych kolorów i rozmiarów.

Bombki przezroczyste

Bombki niekolorowane oferujemy we wszystkich możliwych rozmiarach. Bombki takie są idealnym materiałem wyjściowym do wykonania na nich dekoracji koronkowej nićmi lub własnej kompozycji.